ADANA UÇAK KARGO - ACELE KARGO - EN HIZLI KARGO

Uçak Kargo tıkla arama yap
uçak kargo adana thy cargo

ADANA UÇAK KARGO - ACELE KARGO - EN HIZLI KARGO

Türkiye’nin en kalabalık şehirleri sıralamasında kendine 6. Sırada yer bulan adana ilimiz, artan nüfus sayısı ile de dikkat çeken bir şehirdir. Yapılan nüfus sayımı verilerine baktığımızda Türkiye’nin en kalabalık 6. Şehri olduğu açıklanmıştır. Artan nüfus ile birlikte adana kendine as bir yapı ile büyük beğeni kazanan bir ilimizdir. Birçok ticari alana sahip olan adana, yapılan açıklamalara göre en çok maden üretiminin yapıldığı il sıralamasında kendine 4. Sırada yer bulmuştur. Maden üretiminde ise yer altından elde ettiği demir, krom, kurşun, çinko ve manganez şehrin önemli gelir kaynakları olarak kabul edilmektedir. Özellikle de son yıllarda ticaretin yoğun olarak yaşanması nedeni ile diğer illerden adana ilimize, adana ilimizden de diğer illere kargo uçak firmaları gönderi taşımaktadırlar. Bu gönderileri firmalar kendileri uçak kargo firmasına vermedikleri için bu yükü firmaların üzerinden alıyoruz.

İhtiyaçlarınızda Her Zaman Yanınızdayız

Kaliteli ve hızlı gönderi konusunda birinci sınıf hizmet kalitesi ile müşterilerine hitap eden firmamız, zamanında teslim ve güvenli teslimat yapması nedeni ile en çok tercih edilen kurye firması olmuştur. Gönderilerinizi sizden almak için ekip arkadaşlarımızdan en yakın olan hızlı bir şekilde tespit edilmekte ve gönderiniz sizden en kısa sürede teslim alınmaktadır.

Uçak Kargo Firmasına Teslimatta Zamanla Yarışıyoruz

Şehirlerarası gönderi talebinizde bize ulaşarak kurye talep ettiğinizde başta İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, adana ya da Ordu gibi illere göndermek istediğiniz dosya ya da paketinizi ulaştırmak adına havalimanında bulunan kargo uçak firmasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Aynı gün ve hatta birkaç saat içerisinde gönderiniz istediğiniz ile ulaştırılmakta ve burada da motorlu kurye ekibimiz sevkiyatı sonuçlandırmak için uçak kargo firmasından gönderiyi alarak talep ettiğiniz adrese güvenle ve hızlı kurye hizmeti ile ulaştırmaktadır.

Tek yapmanız gereken kurye talep ederek gönderilerinizin nereye ve ne zaman teslim edilmesi gerektiğini söylemektir. Gerekirse nöbetçi kurye hizmetimi ile sizden aldığımız gönderilerimizi kargo firmasına teslim ederek şehirlerarası gönderiyi birkaç saat içerisinde ulaştırmaktayız.