Hakkımızda

Uçak Kargo tıkla arama yap

Hakkımızda

Hangi iş ile ilgilenirseniz ilgilenin zaman zaman uçak kargo ile göndermeniz gereken acil ya da rutin gönderileriniz olabilir. Kendi imkânınız ile göndermek istemeyeceğiniz paket ya da dosya gönderileriniz için uçak kurye firmamız size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Kendine özgü çalışma prensibi ile müşterilerin güvenini kazanan firmamızda müşteri memnuniyeti her zaman ilk plandadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen çalışanlarımız ile gönderilerinizi zamanında ulaştırıyoruz.

Hızlı Uçak Kargo Hizmetimizi Mutlaka Denemelisiniz

Günümüzde büyük ya da küçük her firma şehirlerarası çalışarak işlerini büyütmeye çalışmaktadır. Yapılan iş görüşmeleri ve anlaşmaların sonucunda gönderi ihtiyaçları da doğmaktadır. Bu ihtiyaçlara anında cevap veren firmamız şehirlerarası paket ya da evrak gönderilerinizde en hızlı kurye hizmetini sunmaktadır. Anadolu yakasında hizmet veren firmamız sizden alacağı evrak ya da paket gönderilerinizi ilk uçak kargosuna teslim ederek birkaç saat içerisinde dilediğiniz ile ulaşmasını sağlamaktadır. Motorlu kurye ekiplerimiz ile Anadolu bölgesinin en yoğun saatlerinde ile zaman konusunda sıkıntı yaşamamak için hemen bizimle irtibata geçmelisiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Günün her saati hizmet veren ekibimiz ile sizlere hızlı ve güvenli sevkiyat hizmetini sunmaktayız. Birinci sınıf hizmet anlayışımız ile acil kurye ihtiyaçlarınızda bize ulaşmanız yeterlidir. Çağrı merkezini aradığınızda arabalı kurye ile Anadolu yakasının her bir köşesine ulaşarak gönderilerinizi sizden alıyoruz. Türkiye’nin başta Ankara ili olmak üzere gelişmiş illerin arasında yer alan Adana ve İzmir dâhil havalimanı olan her ile uçak kurye hizmetimizi ulaştırıyoruz. Gönderilerinizi uçak kargo firmasına teslim edince işimiz bitmiyor ve size o ilde de motorlu kurye hizmetimizi sunarak teslimat adresine gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Sizde tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 7/24 bize ulaşabilirsiniz.